zima

Dziennik Zachodni o nas napisał i zrobił nam zdjęcia ;)

Wyjazd na deskę sezon 2012/2013

Na pierwszym spotkaniu nartowym nie wszyscy byli, stąd uważam że rozsądnie zacząć nowy temat "nartowy".

Założono że pierwszy dłuższy wyjazd nastąpi w 3 lub 4 tygodniu Stycznia 2013.
Prawdopodobnie pojawią się jakieś weekendowe 2 lub 3 wypady by poćwiczyć formę ale jeszcze nie wiemy kiedy bo śniegu nie ma.

Taki list dostałem od Przemka:

Witam
Mam tylko do ciebie maila a więc na twoje ręce przesyłam propozycję wyjazdu. Zobacz co sądzicie o tej propozycji.
koszty noclegów dla grupy 10 osobowej z tego co udało się do tej pory ustalić nie przekroczą 450-500 zł plus skipas (120-180EU)

Najwyżej położony lodowiec w Tyrolu!

W dolinie Pitztal obecność lodowca gwarantuje wspaniałe warunki pogodowe dla narciarzy od września do maja. Dzięki połączeniu terenów narciarskich Rifflsee i Pitztaler oferuje zimą trasy narciarskie o łącznej długości 68 km. o urozmaiconym przekroju tras łatwych, średnio trudnych i trudnych i ważne szerokie stoki na lodowcu lub przez las. Poza tym można wybrać samotne zjazdy w puchu poza wytoczonymi trasami – w folderach gwarantują dobrą zabawę.
Dojazd to tylko około 1200 km. Poniżej jedna z wybranych prze zemnie lokalizacji posiadająca wolne pokoje w okresie 05.01.2013 do 12.01.2013

Joggler

Więc jak będzie...

Głodne dziki

Spacerując dziś po ogródku odkryłem ślady dzików, którym udało dokopać się pod krzakami do jakiś starych kawałków chleba. Efekty demolki można zobaczyć na zamieszonym zdjęciu.

Widać, że zwierzęta w tym mrozie są coraz bardziej zdesperowane w poszukiwaniach jedzenia. Zachęcam wszystkich do pomocy im w tych ciężkich dniach i dorzucenia jakiegoś "smakowitego kąska" do paśnika specjalnie w tym celu postawiony niedaleko ścieżki spacerowej - na tyłach "domków". Mam nadzieję, że dzięki naszej pomocy Milowice przypadną do gustu dzikim zwierzakom i będzie ich coraz więcej!

Subskrybuje zawartość