Wybory do Europarlamentu 7 czerwca

Dnia 7 czerwca 2009 w niedzielę, odbędą się wybory do europarlamentu. Apeluję do wszystkich forumowiczów o wzięcie udziału w w/w wyborach. Ze strony urzędu miasta, można wyczytać, że siedziby obwodowych komisji dla Milowic są następujące:

  • Baczyńskiego od początku do nr 16 (parzyste) i od nr 27 do nr 37 (nieparzyste), Saturnowska, Szosowa - Przedszkole Nr 11, ul.Baczyńskiego 16
  • Baczyńskiego od nr 20 do nr 64 (parzyste – bloki), Bryniczna, Kapliczna, Kolonia Pekin, Obrońców Poczty Gdańskiej, Powstańców Śląskich, Przygraniczna, Słoneczna, Studzienna, Złota - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 13 (znana bardziej jako Szkoła Podstawowa Nr 12), ul.Baczyńskiego 14
  • Baczyńskiego od początku do nr 23 (nieparzyste), Podjazdowa - Regionalne Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul.Stalowa 9

źródło jak i inne milowickie komisje niewymienione w tym artykule znajdziecie na stronie urzędu miasta.

Lista kandydatów dostępna na stronie: gazetasosnowiec.pl
Apeluję, abyśmy nie pozostali obojętni i oddali swój głos w tych wyborach
Jeżeli ktoś znajdzie listy wszystkich kandydatów z naszego regionu, zachęcam jego/ją do wklejenia tutaj. Sama nie wiem na kogo głosować? Jakieś podpowiedzi?

Uwaga! Wraz z niedzielnymi wyborami odbędzie się "referendum śmieciowe", w którym będziemy decydować na temat: "przejęcia przez gminę od właścicieli nieruchomości obowiązków w zakresie wyposażenia nieruchomości w urządzenia do zbierania odpadów komunalnych, utrzymywania tych urządzeń w odpowiednim stanie oraz wywożenia odpadów".

Dla osób chcących rozwinąć ten temat proszę o wpisy.

Więcej info w komentarzach i stronach:

Dni Sosnowca 5-7 czerwca

Tradycji stało się zadość! Już od 5 czerwca rozpoczynają się na Dni Sosnowca. Wielkie święto Miasta potrwa trzy dni. Mam nadzieję, że weekend spędzimy w Parku Sieleckim, a tam zagrają m.in. : Kazik & Buldog, Dżem, Kasia Kowalska, Skankan oraz Maciej Maleńczuk. W ramach obchodów Dni Sosnowca odbędzie się wiele imprez tanecznych pod wspólnym hasłem " Taniec na Ulicy" oraz Olimpijski piknik rodzinny z udziałem polskich olimpijczyków.
Dla widzów YCD coś miłego w niedzielę o 18.00 - Pokazy tańca współczesnego - hip hop, break Dance, jazz, taniec nowoczesny - w wykonaniu grupy TITO SQUAD - wszyscy członkowie grupy byli uczestnikami programu YOU CAN DANCE. Pokazy przeplatane warsztatami dla wszystkich widzów.
Dla ludków, którzy nie wiedzą co to YCD proponuję występ wprowadzający do tematu w niedzielę o 14.00 zespołu taneczno wokalnego Kiepurki (taki dżołk)
Jeżeli dobrze zauważyłam organizatorzy odpuścili sobie w tym roku pokaz sztucznych ogni.

źródło:
http://www.gazetasosnowiec.pl/gazetasosnowiec/1,93867,6650377,Pelen_plan...
http://www.gazetasosnowiec.pl/gazetasosnowiec/1,93867,6422284,Znani_arty...

Całodobowy w Milowicach

Dziś doszły mnie słuchy, że w Milowicach jeden ze sklepów stał się całodobowym sklepem nie tylko monopolowy.
Dla wszystkich, którzy nie zdążą kupić sobie prowiantu na późne imprezy polecamy przejść się do (swego czasu) "warzywniaka" na przeciwko poczty.

Subskrybuje zawartość