Firmy, wykorzystujące niewoliniczą pracę w czasie II wojny światowej

Ostatnio oglądałam program na discovery chanel o niewolniczej pracy w czasie II wojny światowej dla znanych koncernów. Opowieści byłych pracowników były wstrząsające. W bardzo ciężkich warunkach, często zmarznięte, głodne i niedożywione kobiety jak i dzieci musiały pracować w nieludzkich warunkach. Poniżej wklejam ich listę. Jeden ze świadków zakończył swoją historię słowami: nie wiem jak można kupować rzeczy simensa. Co o tym sądzisz? Czy powinniśmy zapomnieć o wydarzeniach z przed lat? Czy jednak powinniśmy bojkotwać lub ograniczać zakupy produktów tych firm?…Czytaj dalej

Wpłacanie do mBanku z wpłatomatów Multibanku

Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale ta informacja może ucieszyć nie tylko ludzi z Milowic. od 19 stycznia 2009 można wpłacać DARMOWO kase na swoje konto w mBanku z wpłatomatów Multibanku.

A co to dla nas oznacza? Że w końcu jest wpłatomat w Sosnowcu.Placówka Multibanku jest na przeciwko Plazy i jest tam wpłatomat. Chyba nie jest bliżej niż do Reala w Czeladzi, ale w centrum Sosnowca chyba częściej się bywa "przy okazji".

...Teraz tylko trzeba mieć co wpłacać!

więcej informacji na stronie mBanku: http://www.mbank.pl/blog/artykul.html?id=323

Mapa Milowic już dodana. Trafiłeś na stronę dzięki dziwnemu linkowi ?

Dodano Mapę na której znajdziecie bardziej i mniej ważne informacje. Pamiętajcie że My Milo znamy dobrze ale przyjezdni i nowo wprowadzeni nie są świadomi co to "zakrawężnik". Niech sie dowiedzą jeśli chcą.

Jeżeli trafiłeś na stronę bo kliknąłeś w link:
www.naga.doda.glaska.milowice.com ,
www.donald.tusk.pali.jointa.w.milowice.org ,
www.palikot.nazwal.jarka.cymbalem.a.on.popuscil.w.milowice.net…Czytaj dalej

Subskrybuje zawartość