play

Telefony komórkowe i plany taryfowe

Lokalizacja

Poland
50° 17' 12.048" N, 19° 5' 2.238" E

Witojcie.

Mam pytanie jakie macie plany taryfowe w swojej sieci. Wydawało mi się, że mam najlepszy i najtańszy abonament w Playu na kartę i wszyscy mi mogą skoczyć, ale okazało się że tak jest tylko wtedy gdy powiedzmy wydzwaniasz mniej niż 30 pln/miesiąc. Gdy się przekroczy 60 pln to właściwie karta okazuje się już droga i lepiej mieć abonament bo wychodzi taniej.

Drugie pytanie to jeżeli brać już abonament to z telefonem czy bez? Umowa jest krótsza bez fona a cena telefonu i tak jest rozbita w abonamencie i wychodzi właściwie że nigdy to się nie może opłacić chyba że Play kupuje telefony po pół ceny od nokii a jednak ludzie te telefony kupują
Więc o co loto?

Trzecia sprawa to telefon. Gdzie nie patrze wszyscy narzekają na nokie, że to archaiczne telefony, skrzypią, design słaby i drogie. A jednak miałem kiedyś Siemensa, Motorolę i Boscha i były to tandety większe niż ich odpowiedniki z Nokii w owym czasie. Wszyscy macie Nokie a jeden vacek który kupił HTC się na nim przejechał, tak? Wszystkie nowe Nokie są na Symbianach a w każdym punkcie mówią Symbian przeszłość bierz Andruta, no to wtf? Jakie fony macie i warto brać?

Czwarta sprawa to właściwie prośba, co ja bym nie zrobił to proszę Was przejdźcie do play będę do was miał za darmo ;PPP

PS: Filip ty się wypowiedz.

biznes 50

biznes 50

Masz telefon w PLUSIE - będzie nowy regulamin.

Bardzo skróce opowieść żeby nie przynudzać:

bajka na dzień dobry pisze:
Dawno dawno temu były sobie 3 firmy które miały złe regulaminy żeby oszukiwać swoich abonentów. Pojawił się czarownik a jego nick to UOKIK. Kazał im skończyć z kantami, dwie firmy powiedziały wal się pało i sie odwałały do kaczego sądu. Jedna firma Plus powiedziała dobra koniec z kantami, poddała sie wyrokowi i musi zmienić regulamin.[/qoute]

I teraz najlepsze sieć plus musi wprowadzić nowy regulamin na który każdy może się nie zgodzić i bez konsekwencji odejść z PLUSA.
Jeżeli ktoś 1 Maja kupił w najdroższym abonamencie superowy telefon za złotówkę to już w czerwcu może im pomachać na odwidzenia.

Ja osobiście sieć Plusa uważam za najlepsza jeżeli chodzi o podejście do usera ale ceny w abonamencie jak patrze na PLAY maja marne.

Wziąłem od nich telefon za zetke E51 i musiałbym z nimi siedzieć jeszcze z ponad rok więc wyjscie mi się opłaci nawet jeżeli bym tam miał wrócić.
Ale może sie dogadamy i wejdziemy do jednej sieci.

Za rok tą samą akcję powtórzą era lub orange nie chciałbym wtedy usłyszeć że zmienicie siec i odejdziecie tam gdzie ja przyszedłem ;)
No i jeszcze zostaje PLAY moge pójść na karte do playa bo jest najtanszy na rynku a telefon mam i " tera mnie to wali"

Pismo kieruje do skumania i przemyslenia Cupowi, Kielemu, Matowi, chyba Walcowi i innym w Plusie.
W Playu jest kobita i olo może tam skoczymy?

Subskrybuje zawartość