Zbiórka rupieci wielkogabarytowych

Jutro (poniedziałek) przejeżdżać przez nasze okolice będzie zbiórka śmieci wielkogabarytowych.
Kto ma jakieś stare monitory, telewizory, których nigdy nie ma czasu się pozbyć może wystawić je przed dom, a w okolicach 6:00 rano zostaną sprzątnięte;)

Nowy serwer

Likwidacja sieci poniosła za sobą w konsekwencji likwidację serwera w niej zlokalizowanego.
Został kupiony (dzierżawa) nowy serwer, stojący w Niemczech.
Strona milowice.net została już na niego przeniesiona. Dzięki temu na pewno większości użytkownikom będzie działać szybciej niż dotychczas.

Osoby zainteresowane przeniesieniem maili lub innych stron ze starego serwera na nowy proszone są o kontakt.
Mile widziane miesięczne datki na utrzymanie serwera:)
Konto dla tych którzy chcieliby wesprzeć działalność serwera: 85 1140 2004 0000 3602 7047 5764 (Wojtek Gajda)

1 Września 2012r koniec naszej osiedlowej sieci komputerowej

Pierwszego września 2012 zostanie zakończona działalność naszej osiedlowej sieci komputerowej.

Do tego czasu proszę o uregulowanie wszystkich zaległych składek. Ostatni miesiąc, za który będę przyjmował składki to sierpień br. Wysokość składki w tym czasie pozostaje niezmieniona. Po pierwszym września mój udział w sieci przestaje być znaczący. Każdy domek indywidualnie będzie musiał zadecydować o swoim sieciowo-internetowym losie.

Ze swojej strony polecam przejście pod skrzydła firmy Interplus (www.interplus.com.pl), która jest bardzo aktywna na naszym skromnym, osiedlowym „rynku”. Dla wszystkich użytkowników naszej sieci zostały wynegocjowane rabaty. W ramach abonamentu za internet w sieci Interplus istnieje też opcja dodatkowego podłączenia telewizji internetowej (więcej informacji www.k.pl) w następujących (również promocyjnych) cenach.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nasza sieć komputerowa istnieje już od ponad 15 lat. W szczytowych momentach, w sieci zarejestrowanych było ponad 135 urządzeń. Aktualnie sieć łączy z sobą 22 domki przy ulicy Przygranicznej, Powstańców Śląskich i Obrońców Poczty Gdańskiej. Przez te wszystkie lata staraliśmy się unikać komercjalizacji sieci, zapewniając wszystkim potrzebującym mieszkańcom naszego osiedla wymianę plików z sąsiadami i tani dostęp do internetu.
Z wielu powodów stan ten nie może być już dłużej kontynuowany i stąd ta decyzja. Chciałem wszystkim użytkownikom, a także wyrozumiałym sąsiadom serdecznie podziękować za współpracę.

Subskrybuje zawartość