Portret użytkownika vac

Pierwszego września 2012 zostanie zakończona działalność naszej osiedlowej sieci komputerowej.

Do tego czasu proszę o uregulowanie wszystkich zaległych składek. Ostatni miesiąc, za który będę przyjmował składki to sierpień br. Wysokość składki w tym czasie pozostaje niezmieniona. Po pierwszym września mój udział w sieci przestaje być znaczący. Każdy domek indywidualnie będzie musiał zadecydować o swoim sieciowo-internetowym losie.

Ze swojej strony polecam przejście pod skrzydła firmy Interplus (www.interplus.com.pl), która jest bardzo aktywna na naszym skromnym, osiedlowym „rynku”. Dla wszystkich użytkowników naszej sieci zostały wynegocjowane rabaty. W ramach abonamentu za internet w sieci Interplus istnieje też opcja dodatkowego podłączenia telewizji internetowej (więcej informacji www.k.pl) w następujących (również promocyjnych) cenach.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że nasza sieć komputerowa istnieje już od ponad 15 lat. W szczytowych momentach, w sieci zarejestrowanych było ponad 135 urządzeń. Aktualnie sieć łączy z sobą 22 domki przy ulicy Przygranicznej, Powstańców Śląskich i Obrońców Poczty Gdańskiej. Przez te wszystkie lata staraliśmy się unikać komercjalizacji sieci, zapewniając wszystkim potrzebującym mieszkańcom naszego osiedla wymianę plików z sąsiadami i tani dostęp do internetu.
Z wielu powodów stan ten nie może być już dłużej kontynuowany i stąd ta decyzja. Chciałem wszystkim użytkownikom, a także wyrozumiałym sąsiadom serdecznie podziękować za współpracę.

Portret użytkownika alex

NO!!! nareszcie jakieś konkrety a nie tam pitu pitu chlastu plastu........
Milo było was poznać...

Proponuje uczcić tą wiadomość nekrologiczną jakimś porządnym trunkiem

Pada sobie deszczyk, pada sobie równo raz spadnie na kwiatek raz spadnie na .... Milowice.

Portret użytkownika kazujoszi

Czyli Vacku-Placku przechodzisz do naszego UPC? :))

Portret użytkownika Mecenas

CG ;))

Jesteś wielki, nie znam drugiej takiej osoby która by ze swej strony poświęciła tyle czasu, energii, zdrowia, pieniędzy na rozwój i utrzymanie tej sieci. Z tą siecią zachowam wiele wspomnień... "latanie po słupach, LanChat, CS, je...e lagi ;))" było świetnie...., ale żebyś nie spoczął na laurach zapodam ci nowego pomysła...uwaga ;), czas abyś stworzył bezpłatny internet WI-FI na cały Sosnowiec z transferem przynajmniej 40/5 Mbit/s... powodzenia.

z poważaniem

były użytkownik

ps. pierwszy ;)
ps2. nie pierwszy użytkownik , tylko pierwszy wpis z podziękowaniami hehe.., nie krępujcie się podziękujcie koledze.........

Portret użytkownika Paweł

Czyżby to znowy ci Niemcy!?

Mnie też ostatnio dopadł kryzys...Jem spleśniały ser, pije stare wino i jeżdżę autem bez dachu.

Portret użytkownika rokoski

zaraz zaraz ...
czy w ostatnich tygodniach interplus nie zmienił cen ?

W kupie siła. No może nie dosłownie ;)

Portret użytkownika alex

Hey chciałem się zapytać co z infrastruktura sieciowa wybudowana przez nas czyli użytkowników..... mam na myśli kable, switche oraz prad potrzebny do zasilania tego sprzętu.... nie mówiąc już o opiekowaniu się wiązkami kabli którymi wiatr miota jak szatan a INTERPLUS czerpie kasiorę na nowych użytkownikach gdzie teraz ze zwykłej NETII czy TP mam lepsza ofertę przez jeden kabelek a nie cala sieć... Nie będe już wspominał o jakości dostarczanego internetu (koń koniowi nie równy) jak powiadam z szanownym użytkownikiem i poważanym Radkiem G czyli Rokoskim........ no nic mam nadzieje ze temat się rozwinie bo inaczej w ruch pójdzie sekator i cala sieć w pizdu ................
Pozdrawiam ZaDoWoLoNy uŻyTkOwNiK

Pada sobie deszczyk, pada sobie równo raz spadnie na kwiatek raz spadnie na .... Milowice.

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.