rower

Rowerek

Wypad na rower do Ustronia

Uuu
Czy jeszcze ktoś zagląda tu na forum?
Pytam czy nie pojechalibyście do Ustronia na rower.
W grę wchodzi ten weekend 14,15 lipca.
Trasy nie trudne, nie wysokie, jakie ustalimy, Przemek proponował jakąś traskę 11km tylko nie wiem jaka, może się wypowie...
Istniała wczesniej wersja by razem z cykloza i ghostbikers wybrac sie na 3 etap http://www.foxlogistics.pl/ghostbikers/site_flash/dokumenty/B%EAdzin-Mir...
może to lepsza wersja bo nie góry i wiecej km po plaskim.

Pytam się i czekam na odpowiedzi tych których nie pytałem.

Pzdr
roko

Obowiązkowe kaski na rowerze

I znów spece z PO mnie zirytowali , chcą wprowadzić obowiązek jazdy w kasku na rowerze. Jak tylko zobaczyłem tytuł obrazu pomyślałem bzdura, kolejna wielka bzdura.
Dobry artykuł znajduje się o tym na onecie: http://rowery.onet.pl/2607,1556111,0,1,artykuly.html
Nie ulega dla mnie wątpliwości ze tak jak pis wprowadziło poroniony pomysł jazdy na światłach w dzień który nic nie dał, tak ten przepis też nic nie da. Dobrze napisany artykuł który widzi sedno problemu a nie tylko powierzchowne korzyści. Dzieje się tak bo napisali go ludzie ze strony http://www.magazynrowerowy.pl/ , koledzy pana premiera Tuska nie jeżdżą raczej na rowerach więc szybko będziemy mieć nowy przepis. Już dziś możecie isć do sklepu i zadowolić lobby kaskowe - kupcie kask i kamizelke.

"Kaski obowiązkowe i kamizelka obowiązkowa też ;p"

Przepis może uratować pospolite obruszenie jak w przypadku Rospudy ale chyba na nie bym nie liczył.
No i jak tu nie być złym na fajfusów z PO jak się na nich glosowało, miało być mądre prawo i rozsadek, a tu premier jezdzi dwoma autami i taki gniot prawny. Mówię wam ze zagłosuję na pis dla zgrywy jak po wprowadzi ten przepis.
Włączcie światła i załóżcie kask, nic wam już nie grozi.

Subskrybuje zawartość