Promocje Promocje!

MAXIPizza fajowy lokal na ul. Modrzejowska 43
Dobrą pizze dają, chyba najlepszą w mieście, no i do pizzy Warka 0,5 l za 3 zł
Polecam!!!

PROMOCJE NEWSY !!! IDZIEMY ????

OFERTA DNIA: Jedyne 12 zł za kupon o wartości 25 zł na 5 piw Tyskie oraz paluszki na przekąskę, aby śledzenie wydarzeń sportowych stało się jeszcze przyjemniejsze. Wszystko to czeka Cię w Pubie pod Kaczką w Sosnowcu

Co tam?

Lekka zmiana...

Maciej Adamiec, kandydat na prezydenta Sosnowca na plakatach obiecuje, że dla miasta stanie na głowie. - Wygląda na to, że polityk z Sosnowca inspirował się moją reklamą - mówi polityk PO z Białegostoku.

Karol Pilecki z Białegostoku kandyduje do sejmiku województwa podlaskiego z listy Platformy. Wyborcy już jakiś czas temu mogli zobaczyć jego plakaty na których obiecuje, że dla Białegostoku stanie na głowie. Plakat pokazała TVN.

Podobny plakat zaprezentował Maciej Adamiec, niezależny kandydat na prezydenta Sosnowca. - Wygląda to na inspirację moim plakatem i hasłem - dziwi się Pilecki. I zaraz dodaje, że z tego co widzi, Adamiec jednak nie stoi na głowie, lecz na rękach. - Ale za to nie jest to żaden fotomontaż czy obracanie zdjęć do góry nogami. Nie widziałem plakatu Pileckiego, więc nie ma mowy o inspirowaniu się cudzymi pomysłami - odcina się Adamiec.

Subskrybuje zawartość