Portret użytkownika Agnieszka Terlecka

Witam! mam okazję kupić fajne mieszkanie w Milowicach ,przegladając mapę Milowic znalazłam tam oczyszczalnię ścieków kompostownię i zakłady mięsne. Proszę podpowiedzcie czy można tam mieszkać i nie wdychać smrodów ? jestem alergikiem więc zależy mi na Waszych opiniach.
Pozdrawiam. Aga

Portret użytkownika alex

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Pada sobie deszczyk, pada sobie równo raz spadnie na kwiatek raz spadnie na .... Milowice.

Portret użytkownika Agnieszka Terlecka

Ale odpowiedź!!!!!!!!!!!!!!

Portret użytkownika alex

PS a na ktorej ulicy ?
BO na przygranicznej nie smierdzi....

Pada sobie deszczyk, pada sobie równo raz spadnie na kwiatek raz spadnie na .... Milowice.

Portret użytkownika vac

Kilka razy zdarzyło mi się, że pytali o to przyszli mieszkańcy Milowic.
Z mojego doświadczenia jak coś faktycznie śmierdzi to kompostownia, podczas wietrzenia - nocą, raz na jakieś dwa miesiące. Zapach starej kapuchy, podobny jak po giełdzie warzywnej;)
Przynajmniej na Przygranicznej tylko te zapachy czasem mnie dochodzą.

Z Dudą (zakładami mięsnymi) nie mam żadnych problemów. Raz w życiu tylko jechałem za jakimś tirem, który strasznie smrodził bo wywoził jakieś stare mięcho, ale ten pewnie jechał nie tylko przez Milowice <;
Z oczyszczalnią ścieków podobnie - żadnych problemów. Już bardziej z samą Brynicą, którą czasem da się lekko poczuć przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Podsumowując, zapachy nie wydają mi się problemem w Milowicach.
Dużo bardziej wkurzają mnie ludzie wyrzucający śmieci do lasu...

Portret użytkownika Agnieszka Terlecka

Dziękuję za odpowiedź

Portret użytkownika stravol

Witam
Korzystając z okazji że w dzielnicy pojawiła sie inwestycja z Dombud-u i co dziwne mieszkania te wogóle prawie nie schodzą, chciałbym zapytać czy nie ma niedogodności jesli chodzi o otaczające Milowice zakłady (Duda, kompostownia, oczyszczalnia etc..
Szukam informacji o Milowicach ale jednyne jakie da sie wygooglac to o smrodzi ena dzielnicy oraz braku wyremontowanej Baczyńskiego.
Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam

Portret użytkownika vac

Moim zdaniem największą niedogodnością jest kompostownia.
Jednak trafić noc, w której wietrzą kompostownie jest na prawdę ciężko - na pewno rzadziej niż jedna noc na miesiąc coś zawiewa.
Nie jest to też jakiś straszny smród - wydaje mi się, że okolice targowisk pachną podobnie i to każdego dnia;)
Więcej o tym pisze post wyżej.

a co do powodu, że mało mieszkań się tam sprzedaje...
sam zastanawiałem się czy nie kupić tam mieszkania, ale jak zobaczyłem plany, że na takim malutkim obszarze ma powstać bloków "jak mrówków", do tego ceny mieszkań są duże bo wiadomo - że to nowe, to stwierdziłem, że póki co dostępnym jest dużo atrakcyjniejszych ofert.

Portret użytkownika Mecenas

hmm..., moim skromnym zdaniem na sprzedaż mieszkań w tym miejscu miejscu może wpływać tylko kryzys na świecie i bliskość linii tramwajowej ( pętla tramwajowa da się wszystkim tam we znaki nawet w nocy hehe;)))

Portret użytkownika stravol

Przyznam że kilkukrotnie byłem w okolicach hali latem, pojeździłem też rowerem w parku tysiąclecia widziałem sporo śmieci ale nie czułem jakiś "zapachów"
widziałem ze powstało tam dość spore osiedle nowych domków jednorodzinnych więc chyba nie może z tymi zapachami być źle, dość spore zaludnienie tam występuje, musiałbym zrobić rekonesans porozmawiać z mieszkańcami.

Forum fajne szkoda że tak mało osób się wypowiada. Dzielnica też uważana za jedną z bardziej zaniedbanych może dlatego słaba sprzedaż.

Co do tramwaju to faktycznie jeżdżą tam co 5 minut ale będąc wewnątrz wybudowanego bloku(3 piętro)żadnego tramwaju nie słyszałem.
Ta pętla miała chyba być także modernizowana z tego co obiło mi się o uszy.

@VAC kierownik budowy twierdzi że następne budynki powstaną jak będzie zainteresowanie a jak widać jest słabo bardzo możliwe ze powstanie jeden dwa budynki i resztę zagospodarują na plac zabaw i zieleń.

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.