Portret użytkownika kobjetka

jakem kobjetka jestem oburzona nazwaniem mnie knypkiem czegos tam .. rzadam przywrocenia mojej godnosci jako przyszywanej milowiczanki albo koniec z moja najwieksza aktywnoscia na kazdym forum ktore w adresie posiada slowo milowice ... ;/

t o n i e p r z e l e w k i .... ja i moj zabojczy wirus to obiecujemy.. wrrr

Kobiety nie kłamią....... ale szminkują trochę prawdę ;P (D.K.)

k

Portret użytkownika vac

wraz ze wzrostem aktywnosci rosnie twoja ranga ;p poki co jestes knypek i tyle;p

Portret użytkownika wallace

kobjetki knypki jak ja ;P

Mi estas malbona knabO.o'
Kilka zdjęć: koloda.pl || koloda.tumblr.com

Portret użytkownika Yash

Korzystając z tego tematu, chciałbym w imieniu Cupka zaprotestować co do lokalizacji jego mieszkania na mapie Milowic. Pomylenie "bloku przy parku" z "nowym blokiem" jest skandalicznie, to samo tyczy się lokalizacji piekarni. Uważam, że w tej żenującej sytuacji, mogącej sie jedynie równać ze słynnym "ratujcie mnie, biją mnie niemcy" autor powinień publicznie przeprosić i zaprzestać swojej kompromitującej działalności. I również opis "wiedzący gdzie jest kati" powinien być mu zabrany, a w jego miejsce powinien pojawić się nowy: zamieszkujący, nieprzytomny... Bo cóz innego można powiedzieć o autorze, który nie wie gdzie, jak i co znajduje się w naszych ukochanych Milowicach ;)

Portret użytkownika rokoski

Yash: Wystarczy jeden rzut oka na mapę by zobaczyć że nie masz racji. Problemem jest że o tym nie wiesz ;)
Wszystkie dodane na mapie punkty są dodane prawidłowo. Problem który istnieje ale źle go interpretujesz wynika z nie pokrywania się zdjęć satelitarnych z mapa google z której została utworzona. Problem podejrzewam że nie jest przypadkowy, podejrzewam ze celowo przesunęli mapy tak by korzystając z zdjęć satelitarnych nie ulatwiac korzystania z serwisu osobom które nie płaca lub innego nakierowywania innych rzeczy ;) Tak czy siak wszystkie punkty zaznaczone na mapie odnoszą się do zdjęć satelitarnych nie zas do utworzonej z nich mapy ulic.
Wnioskuję o sprostowanie wypowiedzi i przyznanie się do braku wiedzy w pewnych sprawach ;)

W kupie siła. No może nie dosłownie ;)

Portret użytkownika Yash

Rzeczywiście, na satelitarnej mapie jest ok. Zwracam honor. Mea culpa.

Sposób wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zachowaj ustawienia", by wprowadzić zmiany.